עברתי למושב הקדמי, התיישבתי לידו, הוא עצר מיד, אמרתי "וואו, איזה מתוק מצידך ג'ון, מחמיאים לי עכשיו, שמתייחסים אליו בצורה מתוקה ממש כמו גברת עדינה, אני מאמין שאתה צריך כדי לקבל תגמול על ג'ון הזה, רק תשמור את העיניים שלך על הכביש, לא משנה מה אני עושה"

זה היה כאשר החלטתי לקצר את זה ולעקוף את כל השטויות המפתה הרגילות, הסתובבתי באמצע, הרמתי את הגוף שלי והתקרבתי אליו כדי לתת לו נשיקה רכה על הלחי, עשיתי את זה כל כך לאט שהוא היה מסוגל לקבל מבט מלא על הציצים החשופים שלי מתחת לחלק העליון האובד והבהיר שלי, ברגע שהתכופפתי לתת לו את הנשיקה על הלחי שלו, הוא ניסה להפנות את פניו לעברי כדי לראות מה קורה, כשהוא עסוק בלהסתכל על הציצים והפטמות החשופות שלי, הסיבוב הפתאומי הזה גרם לנשיקה שלי לנחות על שפתיו במקום על הלחי שלו, שנינו צחקנו בקול, אמרתי, "הנשיקה הידידותית הרכה לא נועדה להיות שם, היא הייתה אמורה להיות על שלך לחי, אבל אני חושב שמגיע לך בכל מקרה".

שנינו צחקנו כל כך חזק וללא הפסקה במשך דקה בערך, חוץ מזה, המעשה הזה פתח לכל דבר והרס את כל הגבולות או הקווים האדומים בין שנינו, נראה שהוא חיכה למעשה כזה ממני כדי לעודד לו להתקדם הלאה, הוא בטוח עשה זאת, ואני לא עשיתי שום דבר כדי לעצור אותו או לגרום לחשוב שאני לא אוהב את זה.

תוך כדי דיבור והשתמש בידו הפנויה כמו שעשה בעבר על נערות ליווי , הוא נגע בציציי בלי כוונה או גרם לזה להיראות כך, אבל לא הגבתי שלילי כלל, להיפך, צחקתי, קרצתי עיניים, כאילו מעודדת אותו לעשות זאת או ללכת רחוק יותר בזה. במהלך השיחה הוא בוודאי חש באישור הברור שלי להציע לגופי בתמורה לנסיעה חינם וברור שנראה שאין לו בעיה עם זה בכלל, שנינו כמעט הסכמנו לזה בלי לדון בזה בגלוי.

אני מניח שכשהרעיון התבהר במוחו, הוא התחיל לאבד שליטה על הזין המתעורר והמתקשה שלו, עשה אוהל ענק על המפשעה שלו, מה שהיה מאוד נעים לי, זונה אוהבת מין כמוני לא תבקש יותר מאשר בחור צעיר שנראה טוב עם חבילה נהדרת בין רגליו.

שוב, אמנם הוא זה שעשה את כל הפלירטוטים, אבל אני הייתי האמיץ יותר להתחיל בפעולות והתקדמות רציניות, וזה גרם לי להניח את ידי ללא בושה על הזין המתקשה שלו בעודי מסתכלת לו בעיניים ומתלחשת באוזניו. , "נראה שאתה לא האדם היחיד שאוהב את הגוף שלי כאן, מישהו אחר קם בכבוד, אתה לא חושב כך?"

הוא היה אמיץ מספיק להניח את ידו על שלי על איברו המתקשה ואמר, "כן, הוא אוהב אותך מאוד והוא צריך את מלוא תשומת הלב שלך בבקשה"

מאמרים מומלצים