פתחתי את רוכסן המכנסיים שלו לאט תוך כדי הסתכלות לו בעיניים, כשהוצאתי את הזין שלו, הייתי בהלם לגמרי, זה היה זין מפלצתי שהיה קשה אבן, כל כך ארוך וכל כך עבה, סוג הזין שזין אוהב זונה אוהב. אשמח להתמודד עם, התכופפתי, דחפתי את ראשי לכיוון המפשעה שלו, פיזרתי את שפתי וכרכתי אותן סביב הזין הבשרני שלו, התחלתי למצוץ אותו בשמחה, הוא גנח בקול רם ורעד כששלפתי את הזין שלו ואמר, בבקשה תתרכז בכביש, אנחנו לא רוצים להיהרג בזמן קיום יחסי מין” צחקנו שנינו כשהוא הנהן.

בעודו מוצץ את הזין שלו, הוא חשף את הציצים שלי ושפשף אותם, צבט את הפטמות הקשות שלי, גם אני התחרפנתי מאוד, הוא דחף את היד שלו יותר, דחף את החותלות שלי למטה עד שהגיע לכוס שלי והתחכך זה, אצבע מזיין אותי בזמן שמצצתי את הזין שלו, כדי להזדעזע לגמרי, בלי הודעה מוקדמת, הוא צרח שהוא קאמינג והוא ירה לי את המטען העצום של קרם הזין שלו לתוך הפה שלי, מצצתי ובלעתי אותו מלא אחרי זה, עד מצצתי אותו נקי.

אמנם נהניתי מהטעם והתחושה של הזרע שלו ממלא את הפה שלי, אבל אני מודה שקצת מאוכזב בהתחלה מהקאמינג שלו בפה שלי, רציתי שהוא יזיין אותי חזק ועמוק בדיוק כמו שמזיינים נערות ליווי, עדיין היו לי שני חורים זין שאוהבים. רצה לזיין אותי מאוד, הכוס שלי והתחת שלי, אבל די מהר גיליתי שטעיתי לחלוטין, הזין שלו עדיין היה קשה כמו שהוא היה כשרק הוצאתי אותו מהרוכסן שלו.

הוא לקח את היציאה הראשונה, ירד מהכביש המהיר, נסע לכביש כפרי קטן עד שזיהינו אזור נחמד, בטוח ולא מיושב, הוא החנה את המכונית, העיר אותי לגמרי מהצד התחתון ואכל לי את הכוס והתחת שלי. לא היה מחר, הוא בטח גרם לי לגמור פעמיים במהלך זה, ואז הוא דפק אותי בתוך המכונית בכל תנוחה אפשרית עד שהוא הגיע שוב על כל הגוף שלי.

הוא יצא ממקום החניה בחזרה לכביש, ואז לכביש המהיר, כשניסיתי להרכיב את החותלות שלי, הוא עצר אותי וביקש ממני להישאר כמו שאני, ללא תחתית, הוא נישק אותי, שפשף את הציצים שלי, צובטת את הפטמות והאצבע מזיין את הכוס והתחת שלי ללא הפסקה במהלך החלק השני של הנהיגה על הכביש גורם לי לגמור פעמיים שוב.

כחצי שעה לפני שנכנסנו לעיר, הוא לקח עוד דרך כפרית צרה לא מיושבת עד ששוב עצר באזור נטוש, והוא דפק אותי שוב בכל החורים הזינויים שלי, הוא נכנס לי בפה, על הפנים שלי ומכל מקום. הגוף שלי שוב. הבן זונה הזה הגיע שלוש פעמים במהלך הטיול שלנו, הזין שלו לא ידע איך להתרכך או להתעייף.

עכשיו נחזור לכותרת שנתתי לסיפור הזה, "אישה מזל לעזאזל", למה קראתי לזה ככה, אני אסביר: זונה אוהב מין ואוהב זין כמוני, נפגש עם בחור צעיר וחזק, נראה טוב עם כוח בלתי יאומן של חשק מיני, הייתה לו מכונית מפוארת וחללית, היה לו זין ענק, ארוך ועבה שלא ידע איך לעשות להתרכך או להתעייף מלעשות. מעבר לזה, קיבלתי נסיעה חינם, ומכאן שחסכתי את הכסף שהחברה שלי שילמה לעצמי, המחיר ששילמתי כדי לקבל נסיעה חינם לא היה מחיר במילון שלי, זה היה יותר פרס, להיות דפוק לגמרי , סיפוק כל חור מזוין בגוף שלי לאורך כל הדרך עד שהגענו לייעוד שלנו, זה בדיוק מה שהייתי מכנה להיות אישה ברת מזל ארורה.

מאמרים מומלצים